ליווי אישי ליצירת איזון, חיבור, רוגע, שקט ושמחה בתוכך – תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת

את מרגישה בזמן האחרון שיצאת מאיפוס, את מאוד עמוסה, המחשבות מתרוצצות, את לא מוצאת מנוחה, קופצת מנושא לנושא ולא יודעת מאיפה להתחיל לעשות סדר בחיים שלך. יש נושא שמאוד מטריד אותך, יש לך דילמה שאת כבר עייפה מלחשוב עליה בלי תוצאות, את מרגישה שהאנרגיות שלך הולכות ואוזלות ואת נכנסת ללופים עם עצמך ולמוד של תפקוד אוטומטי.

את רוצה שינוי אבל לא יודעת איך להתחיל.
את זקוקה לבהירות, להקלה, לסדר.
את רוצה להתקדם, לעשות, ליישם, להיות יצרנית.
וכבר לצאת מתחושת התקיעות הזאת.

מה זה ליווי אישי ליצירת חיבור, איזון ורוגע?

זוהי תוכנית ליווי אישית, המיועדת לנשים ולאמהות אשר חוות מתח, חוסר איזון, חוסר סבלנות, לחץ, מתח, ותופעות אחרות, כתוצאה מהתמודדות מורכבת ומרובת-מימדים בבית, במשפחה ובקריירה.

התוכנית נבנתה מתוך מטרה לתת כלים אפקטיביים להתמודדות עם שני נושאים במקביל –

הראשון – עבודה פנימית ליצירת הקלה, רגיעה, חיבור ואיזון. מתוך הבנה, שבלעדי אלו יהיה מאוד קשה לייצר עשייה אפקטיבית וממוקדת שיוצרת התקדמות ותוצאות.
השני – טיפול והתמודדות עם הנושא או הנושאים המרכזיים שיוצרים את חוסר האיזון, ומכניסים מתח ולחץ למערכת.

התוכנית היא קצרת-טווח, אורכת כ-3-12 שבועות והיא כוללת מפגש אישי שבועי + ליווי נוסף במשך השבוע. היא מותאמת באופן אישי לכל אשה לפי הצרכים הייחודיים שלה.

מהם הנושאים שאפשר לטפל בהם בתוכנית הליווי האישית?

דילמות

 • התמודדות עם דילמה אישית בכל נושא שקשה לך לקבל לגביו החלטה כגון –
  עזיבת מערכת יחסים, הבאת ילד או ילד נוסף לעולם, מקום מגורים, קריירה, פתיחת עסק, ניהול עסק, ודילמות שקשורות בהורות ובזוגיות.
 • קושי ליצור איזון בין המשפחה לקריירה, בין הזוגיות לדאגה עצמית ובין מרכיבי החיים האחרים.

תקשורת

 • ריפוי התקשורת הזוגית ללא תמיכת הצד השני
 • התמודדות עם אתגרים בהורות לילדים בכל הגילים, כולל עם ילדים בוגרים
 • טיפול בכעסים ואוטומטים של תוקפנות
 • התמודדות עם מעברים ומשברים
 • עבודה על דפוסי התנהגות וחשיבה מעכבים

תקיעות

 • התמודדות עם נפילה רגשית ומחסור באנרגיות
 • התמודדות עם תחושה של חוסר מימוש עצמי
 • התמודדות עם תחושת תקיעות בנושא אחד או יותר
 • התמודדות עם חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך

מה אני מביאה איתי לליווי האישי שלך?

ניסיון חיים אישי של למעלה מ-15 שנים של תהליכי ריפוי וצמיחה אישי. כל הכלים שאני עושה בהם שימוש עם לקוחותיי הם כלים שאני משתמשת בהם באופן אישי בחיים ועובדים לי ונותנים לי תוצאות.

ניסיון מקצועי של 9 שנים כמטפלת ומנחה בתקשורת מקרבת.
ומתוכו אני מביאה איתי לשיחות האישיות שלנו המון אמפתיה, הקשבה לא שיפוטית, קבלה ואהבת-אדם. וגם פתיחות – אפשר לדבר ולגעת בכל נושא ללא חשש, כולל בנושאים מורכבים, רגישים, או שיש עליהם טאבו חברתי. אני לא חוששת לשאול שאלות כשצריך, ומצד שני עוזרת לך לגעת בעדינות וברגישות בכל מה שאת מביאה איתך. העבודה איתי היא עמוקה ונכנסת לשורשים של המצב, ועם זאת לא מגיעה להסטוריה של העבר ומחפשת בו את הסיבות (פרט למקרים שבהם העבר עדיין חי גם בהווה).

ניסיון עסקי של מעל 20 שנה בעבודה עם אנשים כעובדת, מנהלת, מנכ"לית (כ-10 שנים) ובעלת עסק. הניסיון העסקי שלי לימד אותי להיות פרקטית, מעשית, לא לחפור מדי ולשאוף לתוצאות. אני מוצאת שרבות מהלקוחות שלי נהנות מהשילוב הייחודי שלי, של אמפתיה קשובה ביחד עם הגישה הפרקטית שלי, שכן השילוב הזה מייצר בכל מפגש תחושה של הקלה, בהירות והעצמה, וגם תוצאות ניכרות לעין במציאות.

מה כוללת התוכנית?

התוכנית נבנתה מתוך מגמה לתת לך כלים אפקטיביים וליווי בגישה מקרבת, שיעזרו לך ליצור בהירות, סדר, חיבור ורוגע בחייך. המגמה שלי היא, שההדרכה תהיה קצרה וממוקדת ככל האפשר, ובהתאמה מדוייקת לצרכים שלך.

התוכנית כוללת –

פגישת ייעוץ והיכרות ראשונה

הפגישה הראשונה אורכת שעה וחצי ומטרתה העיקרית היא להכיר מקרוב את האתגרים והקשיים איתם את מתמודדת, לתת לך ייעוץ ראשוני וכלים חיוניים להתנהלות כבר בשבוע הראשון של התהליך, להגדיר במשותף את המטרות של הליווי האישי לשבועות הקרובים, ולבחון ביחד את האפשרות לעבודה משותפת ואת התאמת הדרך המקרבת לחיים שלך.
פגישה זו מתקיימת ללא התחייבות להמשך מצד אף אחד מהצדדים.
פגישה זו רצוי שתתקיים פנים אל פנים (הפגישות האישיות מתקיימות בנווה ירק, ליד הוד השרון). במקרה של מרחק רב מאזור המפגש אפשר לקיים אותה גם באמצעות סקייפ.
בתום הפגישה נחליט ביחד על המשך למפגשים נוספים.
בהתאם לצרכים שיעלו בפגישה אתן לך המלצה על תוכנית הליווי המתאימה לך בעיניי, מתוך מגמה שהליווי יהיה קצר וממוקד ככל האפשר.

מפגש אישי

המפגש האישי הוא מקום להביא את הקושי וההתמודדות שלך, לדבר עליהם, לאפשר לך ליצור בהירות בנושא שהבאת ותחושה של הקלה, ולתת לך כלים לטפל בו במהלך השבוע. הייעוץ הפרטני מתקיים בסדרה של 6-12 מפגשים אישיים. משך כל מפגש – שעה ורבע.
המפגשים יכולים להתקיים פנים אל פנים או דרך הטלפון או בסקייפ.
תדירות המפגשים האישיים בשישה השבועות הראשונים היא אחת לשבוע,
ולאחר מכן בהתאם לצורך במרווחים שבועיים, אחת לשבועיים, או פגישות חיזוק חודשיות.
תאריכי המפגש השבועי נקבעים מראש בתחילת העבודה המשותפת.

תמיכה טלפונית במהלך השבוע

פגישה טלפונית באורך 15 דקות שהמטרה שלה לתת לך תמיכה ביישום ובהטמעה בזמן אמת. מחיר התמיכה הטלפונית כלול במחיר הפגישה האישית ואינו מצריך תשלום נוסף, אך מחייב זמינות במועד שנקבע.

ספריית הידע של תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת מכילה גוף ידע רחב וחשוב מאוד לחיים. חשוב לי לתת את הידע הזה לאמהות ולנשים שמגיעות אליי לליווי אישי ושאנחנו מזהות שהן זקוקות לידע הזה ליומיום שלהן. בתוך מסגרת הפגישות האישיות אנחנו מדברים על נושא ספציפי ובגלל שזמן הפגישה תחום אין את האפשרות להעביר בה ידע מקיף. גוף הידע של תקשורת מקרבת (לפחות הבסיסי) חשוב מאוד במקרים מסויימים והוא ניתן ללמידה באופן חופשי לכל אורך מהלך הליווי ולאחריו. הקורסים מותאמים במיוחד לצרכים של אמהות ונשים עסוקות וללמידה בשעות הנוחות לך ביותר.

ספריית הידע כוללת שני קורסים חשובים שמהווים את ליבת-הידע של תקשורת מקרבת –

 • קורס יסודות בתקשורת מקרבת – המלמד לעומק את העקרונות, התפישה וארבעת כלי-היסוד של תקשורת מקרבת לניהול מערכות יחסים.
 • קורס הורות מהלב – אשר נותן ידע וכלים בשישה הנושאים החשובים והבוערים ביותר בתקשורת עם ילדים – 1- יחסים הורים-ילדים 2- יחסים בין אחים 3- התנהלות במשפחה 4- חיזוק הילד 5- מעברים ומשברים 6- חיזוק ההורה להורות רגועה ומאוזנת

פורום סגור להתייעצות

מרחב וירטואלי מוגן ופעיל מאוד (קבוצה סגורה בפייסבוק) ללקוחותיי שלומדים תקשורת מקרבת בקורסים ובליוויים השונים, שנועד להתייעצויות, לקבלת תשובות לשאלות שעולות במהלך השבוע, גישה אישית שוטפת אליי ולמתן מענה לכל קושי שמתעורר.
לפגישת ייעוץ טלפונית קצרה ולמענה על שאלות מלאי את הפרטים שלך כאן בטופס בצד שמאל ואצור איתך קשר.

יש לכם שאלה? רוצים להגיב ולשתף? - מוזמנים בשמחה!

הצעות מיוחדות - הצעות מיוחדות - הצעות מיוחדות
====================================================
רוצים לשפר את מערכת היחסים שלכם עם זמן, להספיק המון בעבודה ולא על חשבון המשפחה?
ערכת תכנון שנתי master-plan מעודכנת לשנת 2015 תעזור לכם להפוך את השנה שלכם לאפקטיבית יותר כלי ניהולי שימושי לעצמאיים ומנהלים שיעשה לכם סדר בכל הפרויקטים שלכם. לחצו כאן לפרטים ולרכישה
מחפשים לשפר את מערכת היחסים במשפחה ועם הילדים?
קורס הורות מהלב - לחוות הורות מקרבת ומשפחה רגועה, יציבה ושמחה.
עם קורס בונוס במתנה - יסודות בתקשורת מקרבת.
לחצו כאן לפרטים נוספים ולרכישה

רוצים להגיב? מוזמנים בשמחה - שלח/שלחי תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>